Skinfood

Skinfood je první kosmetická značka založená na jedinečném konceptu spojujícím jedlé ingredience s péči pro zdravou a krásnou pokožkou. Složení jejich produktů se zakládá na výběru nejkvalitnějších a zdraví prospěšných potravin, které do hloubky vyživují a hýčkají vaší pleť. Kosmetika Skinfood nás nadchla především díky pečujícím smývatelným maskám, které zároveň fungují jako čistící peeling. Vaše pleť se s nimi může těšit na 2v1 efekt, který přináší exfoliovaný a čistý vzhled a zároveň posílení pleti a doplnění hydratace. 

Nejprodávanější

1 položek celkem
Strawberry Sugar Food Mask - Jahodová smývatelná maska 120g
549 Kč

Vyčistěte póry a exfoliujte pleť s jahodovo-cukrovou maskou! Extrakt z jahod a 36% černého cukru dodává masce bohatství antioxidantů, díky čemuž jemně exfoliuje a čistí póry pro...

3823

SKINFOOD je první kosmetickou značkou, která propletla své kořeny a spojila kosmetickou péči s potravinami. Věří, že potraviny s bohatstvím živin a prospěšných látek vedou ke krásné, zdravé a vyživené pleti. Právě filozofie zamýšlející se nad potravinami je hnací silou při vývoji jejich kosmetický produktů, a důvod proč tolik dbají, aby se k vytváření krásnějšího a zdravějšího životního stylu využívaly pouze ty nejkvalitnější potravinářské ingredience. 

Kořeny značky Skinfood sahají až do roku 1957.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz