5 tipů na dárky pro každý rozpočet

Nejlepší způsob, jak uvést své známé do světa korejské kosmetiky, je prostý – zkrátka to musí vyzkoušet na vlastní kůži, a to doslova. Pak už velmi rychle pochopí, v čem je to kouzlo. Ať už jsou to narozeniny, oslava nějakého úspěchu, nebo dárek jen tak pro radost, přichystali jsme průvodce vhodnými dárky pro každý rozpočet.

K-beauty dárky do 500 Kč

Balíček na zkoušku

Jednou z mnoha výhod k-beauty je, že spousta produktů se prodává nejen jako vzoreček, ale také jako menší cestovní verze. Vaše milá osoba tak získá plnohodnotnější zážitek a ucelenou představu o produktech. Když se kosmetika zalíbí, příště je můžete obdarovat plnou verzí. Aby však zážitků nebylo málo, doplňte dárek i klasickými vzorečky pro rozmanitost. Na KEEO najdete třeba slavný Mizon Snail Repair Cream v pěti různých velikostech, podobně je na tom i populární čistící balzám Heimish All Clean Balm. Obecně doporučujeme prozkoumat nabídku značek Mizon, Heimish a také Benton, které běžně dělají několik verzí svých populárních produktů.

Set plátýnkových masek

Plátýnkové masky a hydrogely mohou sloužit jako doplněk dárkového balíčku, ale když z nich utvoříte vlastní set, jsou skvělým dárkem i samy o sobě. Jednotlivě masky koupíte už od 58 Kč, např. masky Mizon, na KEEO však najdete různé masky také od It’s Skin, Benton,  nebo huangjisoo a PACKage. Nezapomeňte vyzkoušet masky MEDIHEAL, které se staly populární díky své jedinečné kvalitě a neměly by chybět v žádné k-beauty zásobě.

mizon snail line_crop

K-beauty dárky do 1000 Kč

To nejlepší z hlemýždí kosmetiky

Hlemýždí kosmetika a k-beauty od sebe nejde oddělit. Zároveň tvoří výborný úvod do korejské kosmetiky, protože je zcela unikátní svými vlastnostmi a vyhovuje všem typům pleti. Do 1000 Kč můžete snadno vybrat nějaký hlemýždí bestseller a dopřát svým milovaným to nejlepší. Řada Snail Repair značky Mizon obsahuje vše podstatné – krémy, oční krémy, tonikum, sérum a další – stačí jen vybrat. Nebo vyzkoušejte Snail Repair miniaturní cestovní set a výběr je hotový. Značka COSRX se také pyšní světově proslulou hlemýždí esencí a krémem. iUNIK zase nabízí hlemýždí regenerační sérum a Benton má svou Snail Bee řadu s včelím jedem.

Dárkové sety

Když už byla řeč o dárkových setech, těch na KEEO máme několik. Jsou už rovnou hezky zabalené, rozmanité, a proto jsou ideálními dárky. COSRX cestovní set bestsellerů je nejen skvělý na cesty, ale i jako ochutnávka této úspěšné značky. Mizon má zase v nabídce spoustu sér, proto vytvořili set mini ampulek, kde najdete od každého něco. Pro starší pleť vyzkoušejte také set z řady Collagen Power.

darkovypoukaz

K-beauty dárky nad 1000 Kč

Dárkový poukaz

Péče o pleť je individuální záležitost a ne vždy se podaří s dárkem trefit. Při nákupu pleťové kosmetiky jsou nejflexibilnější dárkové poukazy. Využije je nováček i expert na korejskou kosmetiku, každý si vybere podle vlastních potřeb. Přece jen bude obdarovaný znát svou pleť nejlépe a vy mu nebo jí umožníte najít si to pravé. Máte tak jistotu, že s dárkem nikdy nešlápnete vedle a spokojenost bude na obou stranách. Můžete se rozšoupnout s poukazem na 1500 Kč, ale myslíme na všechny rozpočty, proto nabízíme také poukaz na 1000 Kč a na 500 Kč.

Fotky: Mizon instagram

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz