Mluvíme            

8 dárkových setů, se kterými nešlápnete vedle

Vánoční frmol nabývá na intenzitě a kromě běžných povinností nám hlavy plní vymýšlení vhodných dárků pro naše nejbližší. Cukroví za vás bohužel nenapečeme, ale s výběrem skvělého dárku vám můžeme jednoduše pomoci! Letos jsme věnovali extra úsilí tomu, abychom vám výběr kosmetiky, co nejvíce usnadnili a pomohli vám zvolit ty pravé produkty pro široké spektrum typů pleti. Výsledkem jsou sady pečující kosmetiky zaměřené na konkrétní problematiky péče o pleť. Ozdobí i váš Štědrý večer speciální dárkové sady korejské kosmetiky? 

 Mamka, teta, babička aneb pečující řady pro věčně krásné ženy

Každý přibívající rok života se nám zapisuje do tváře v podobě vrásek. Ty první se nejčastějí objevují v okolí očí, kde je pokožka nejtenčí a připomínají nám chvíle, které nás rozesmáli. Další pak obvykle objevíme v okolí úst a při pohledu na ně si možná naopak vzpomene na to, kdy nám nebylo zrovna do zpěvu. Hlavním důvodem, proč se vrásky na pokožce objevují je postupná ztráta její schopnosti se regenerovat po poškození. Ta je způsobená snižováním přirozené tvorby kolagenu a ztrátou hydratace a elasticity pleti.

Právě v tu chvíli přichází čas na to nechat si pomoci pečující kosmetikou. Kolagenová a vyživující řada Collagen Nutrition je vytvořená speciálně pro potřeby zralé a stárnoucí pleti. Jejich hydratační a oční krémy pomohou s obnovou hydratace a pružnosti pleti a tím jí navrátí pevnější vzhled a zjemní viditelnost vrásek. Pokud chcete kolagenové péče dopřát svým milým i možnost vyzkoušet si korejskou pečující rutinu, ocení set 4 produktů z kolagenové řady od Mizonu. Dárkovým setem těchto dvou produktů své milované potěšíte krásným a omlazeným vzhledem a vzpomínat tak bude moci až u společných fotografií. :)

Vánoční dárkové sety: 

Collagen Nutrition Cream Duo Set - Liftingový set s kolagenem

Collagen Nutrition Cream Duo Set - Liftingový set s kolagenem

Collagen Miniature Set Of Four - Miniaturní set s obsahem mořského kolagenu 4 ks

Collagen Miniature Set Of Four - Miniaturní set s obsahem mořského kolagenu 4 ks

 Syn, dcera a každý koho trápí akné aneb kosmetika pro problematickou pleť

Akné umí pokožce pořádně zavařit. Když se objeví, tak se ho velmi těžko zbavuje a najít účinné produkty, které pomohou s prevencí jeho vzniku také není zrovna snadné. Dejte svým blízkým jistotu, že jim problematické pupínky nezkazí žádný důležitý okamžik v jejich životě a dopřejte jim možnost vykročit do každého dne s jistotou a krásně sjednocenou pletí.

Korejská kosmetika pomáhá s akné i těm, které jiné pečující produkty dříve zklamaly. Díky jedinečným ingrediencím jako je obnovující mucin a speciálním produktům jako jsou lokální náplasti pro expresní zmenšení pupínků se i vaši blízcí stanou specialisty na péči o aknózní pleť.

Vánoční dárkové sety:

Návrhová plocha 1 kopie 3 (1)

Vánoční COSRX sada proti akné

Sada 3 produktů z AC Collection proti akné

Sada 3 produktů z AC Collection proti akné

Akne Clear Set - Nejefektivnější set v boji proti akné 3 ks

Akne Clear Set - Nejefektivnější set v boji proti akné 3 ks

Hydratační vlna aneb sety pro ty, které trápí mdlý a unavený vzhled

Naše pokožka je zároveň naší vizitkou a jedním z faktorů, který se podepíše na dojmu, který z nás naše okolí získává. Nenechte krásu svých blízkých zastínit starostmi a pomozte jim k jasnému a hydratovanému vzhledu, který zkrášlí den jen jim, ale i každému na koho se usmějí.

Hydratace je základem zvláčněného a plného vzhledu pokožky. Skvělou oporou v tvorbě přirozeně krásného vzhledu vám budou plátýnkové masky, které díky plátýnku působí přímo na pokožku, přičemž se jejich účinnost nesnižuje vlivem oxidace. Kromě přírodních ingrediencí, na kterých se účinky těchto masek zakládají můžete jako dárek zvolit i sadu kosmetiky s obsahem kyseliny hyaluronové, který zapečení hydrataci uvnitř pokožky po celý den.

Vánoční dárkové sety:

Untitled design 7

"Pure Essence Mask Sheet" set - Sada deseti pleťových masek 10 ks

Hylauronic Acid Moisture Cream Duo Set - Hydratační set s kyselinou hyaluronovou

Hylauronic Acid Moisture Cream Duo Set - Hydratační set s kyselinou hyaluronovou

Návrhová plocha 1 kopie 4 (1)

Vánoční SUPER hydratační sada 5 plátýnkových masek

Stále si nejste s výběrem dárku jistí? Nechte se inspirovat našimi dalšími vánočními sadami!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz