Lunární kalendář - 12 produktů pro každé znamení

Z novoročních oslav už jsme se měli čas vzpamatovat, ale zábava jimi rozhodně  nekončí! Začátek lunárního nového roku nás totiž teprve čeká a po odvážném Tygrovi, se ujímá žezla roztomilý Zajíc. Zajímá vás, jaká kosmetika se hodí k vlastnostem vašeho znamení podle korejského horoskopu? V tom případě si při čtení našeho nového článku užijete stejnou zábavu jako my při jeho psaní. :D

 

Korejská znamení zvěrokruhu:

Korejský horoskop vychází ze svého známějšího činského vzoru. Obsahuje 12 znamení, které se pojí s rokem narození a každé z nich spojují unikátní osobnost a soubor vlastností. Vybrali jsme tak 12 kosmetických produktů, které polichotí každému z nich.

 

 Krysa:

Lidé ve znamení Krysy jsou velmi cílevědomí, pilní a zodpovědní. Díky svým okouzlujícím způsobům a bystrému úsudku bývají velmi oblíbení a nikdy se s nimi nenudíte. Kromě toho jsou také loajální, vtipní a přátelští, což s nich dělá ideálními společníky, kteří jsou připraveni přidat se ke každé "nepleše".

 

Jejich zápal perfektně doplní kosmetika s obsahem osvěžujícího yuzu, která je napumpovaná vitamínem C a dokáže pleť rozzářit a naplní jí pozitivní energií.

KEEO doporučuje: Yuja Niacin 30 Days Miracle Brightening Toner

Buvol:

 

Lidé ve znamení Buvola se nezaleknou žádné výzvy a s pracovitostí a důsledností sobě vlastní dokáží dovést vše do zdárného konce. Jejich povaha je stabilní a přestože dokáží vést ohnivé debaty, konfliktům se snaží spíše vyhýbat. Jsou velmi zodpovědní, spolehlivý a mají silnou osobnost, která jim propůjčuje odolnost vůči stresu.

 

Jejich náturu skvěle doplní kosmetika posilující kožní bariéru, která poskytuje dlouhotrvající hydrataci a pomáhá bojovat proti předčasnému stárnutí pokožky.

KEEO doporučuje: MLE Lotion 

Tygr:

Lidem ve znamení Tygra jejich vystupování propůjčuje osobní kouzlo, které má přímo magnetický účinek na všechny, kteří se ocitnou v jejich společnosti. Skrze svou empatií, dobrodružný duch a srdečnost se stávají skvělými společníky, se kterými se jen těžko loučí. Vždy jsou připraveni překvapit zajímavými nápady a otevřenými názory.

 

Tomuto znamení prospěje kosmetika s obsahem zklidňující centelly, která jejich pokožce poskytne jemnou péči, hydrataci a ochrání ji před podrážděním.

KEEO doporučuje: Pure Fit Cica Serum 

Zajíc:

Pokud chcete prožít den prozářený optimismem, harmonií a pozitivní náladou, nenajdete lepšího parťáka než člověka narozeného ve znamení Zajíce. Tito lidé mají bezmeznou touhu neustále hledat způsoby, jak zlepšit sebe i své okolí. Mívají hloubavou povahu a tak mohou působit uzavřeněji a užijí si spíše soukromnější atmosféru kaváren než divoké večírky. 

 

Prospějí jim čistící polštářky, které pleť lehounce exfoliují, čistí póry a zanechávají po aplikaci pokožku hydratovanou a hedvábně jemnou jako je kožíšek jejich patrona ze zvěrokruhu.

KEEO doporučuje: Original Clear Pad 

Drak:

Ti, kteří se narodili ve znamení Draka vám dokáží, jak důležitou vlastností je upřímnost. Jejich šarm je velmi osobitý a jistě si vás tito lidé získají svou nonšalantní elegancí, nenuceným a sebejistým vystupováním i originálními nápady. Díky své odvaze a zdravé cílevědomosti bývají Draci velmi úspěšní v osobním i kariérním životě.

 

Na oslavu znamení Draka dodejte pleti péči plnou probiotik s produkty řady Bifida Biome, které po nanesení poskytují příval hydratace, naplní pokožku zkrášlující výživou a nastolí přirozenou rovnováhu.

KEEO doporučuje: Bifida Biome Complex Ampoule

Had:

Lidé ve znamení Hada nemají rádi nudu! Mají velmi aktivní přístup k životu, který prožívají naplno i díky svým skvělým pozorovacím schopnostem a bystrému úsudky. Jejich společnost si užite, díky tomu, že upřímně touží porozumět lidem kolem sebe a nesmírně si váží věrných přátel a rodiny. Mívají bezvadnou intuici a vnitřní vhled, proto jsou vyjímečně dobrými rádci a mediátory.  

 

Jejich pokožce prospěje jemný peelingový gel s prospěšně nižší hodnotou pH, který pomůže odstranit odumřelé kožní buňky a obnoví krásu a sílu jejich "nové" pleti.

KEEO doporučuje: Low pH Good Night Soft Peeling Gel

Kůň:

Lidé narození ve znamení koně milují, když jsou ve středu dění, uživají si kulturní události a pestrý společenský život. Není problém s nimi zapřést poutavý rozhovor, protože povídání zkrátka milují. Mají přirozenou schopnost vést lidi a vyjímečné organizační schopnosti. Můžete se spolehnout, že mají v kapse vždy nějaký vtip, kterým vás rozesmějí, díky čemuž bývají velmi populární.

 

V kosmetice jim prospěje zelený čaj, který je bohatý na antioxidanty a má zklidňují, projasňují a zjemňující účinky na pleť. Ti, kdo se narodili v roce Koně si obvláště užíjí multifunkčnost a jasně viditelné výsledky čistící pěny se zeleným čajem.

KEEO doporučuje: Deep Pore Cleansing Soda Foam

Ovce:

Lidé narození v roce Ovce bývají introvertnější povahy a mohou působit až stydlivě. Jejich přemýšlivost jim umožňuje získat unikátní náhled a k jehož vyjádření často uplatňují svou kreativitu a umělecký talent. Tito lidé bývají velmi starostlivý a citlivý, proto jsou pro ně důležité hluboké a důvěrné vztahy. Působí nenuceným dojmem a vyzařuje z nich inteligence a vnitřní klid. Pokud necítí podporu svých blízkých mohou však začít propadat pesimistickým náladám. 

 

Lidé ve znamení Ovce si zamilují si lehkou hydratační kosmetiku, obzvláště tu posilující s obsahem ceramidů. Ta posuluje hydrolipidovou bariéru pokožky, podporuje obnovu pleti a udržuje ji hydratovanou a zklidněnou.

KEEO doporučuje: Balancium Comfort Ceramide Cream 

Opice:

Lidé ve znamení opice mají talent na vymýšlení různých chytrých a někdy až vychytralých řešení. Obvykle mají velice líbivé vystupování, úžasnou fantazii a milou srdečnost, kterou si vás nemohou nezískat. Tito lidé bývají velmi praktičtí, šikovní a rádi improvizují. Jsou to takový vášnivý géniové, kteří vás svými nápady budou vždy bavit a překvapovat.

 

K jejich bystré povaze výborně sedí lehký opalovací krém s vitamínem E, který jejich pokožku ochrání před škodlivým UV zářením. Jeho unikátní složení se rychle vstřebává, reguluje tvorbu kožního mazu a působí antioxidačně.

KEEO doporučení: Vitamin E Vitalizing Sunscreen SPF 50+ 

Kohout:

Lidé ve znamení Kohouta jsou taková sluníčka korejského horoskopu. Typická je pro nich radost ze života a pečující povaha, která se projevuje stejně tak ve vztahu k jejich blízkým jako k sobě samým. Milují dlouhé diskuze a nemohou se nabažit získávání nových znalostí ze všech možných směrů a odvětví. Bývají velmi pilní, věrní a zásadový.

 

Jejich pleť si se nebude moci nabažit čistícího balzámu s kokosovým extraktem. Ten přináší úžasný zážitek už při nanášení, kdy se jemná konzistence balzámu přímo pod rukama změní na příjemný olejíček. Ten pleť vyživuje, hydratuje a čistí od líčení i černých teček.

KEEO doporučení: All Clean Balm 

Pes:

Lidé narození v roce Psa jsou věrnými společníky. Ve svém jednání jsou čestní a přímí, což jim umožňuje rychle získat si u ostatní důvěru. Jsou vždy připraveni pomoci příteli v nouzi a spolehlivost je jich prim. Ze začátku mohou tito lidé působit chladně a příliš na pozoru, jakmile si je ale získáte, máte jistotu, že se stanou vašimi blízkými společníky na celý život.

 

Oživující oční gel Klairs Fundamental chrání citlivou pokožku kolem očí a vyhlazuje jemné linky a zlepšuje stav vrásek. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně normální, suché, smíšené a mastné.

KEEO doporučení: Fundamental Eye Awakening Gel 

Vepř:

Lidé ve znamení Vepře jsou rození dobráci a hledači štěstí, pohodlí a spokojenosti. Bývají bodrými a spolehlivými kamarády a ač může zdání klamat mají pevnou vůli a překvapivě silnou vnitřní motivaci. Jsou skvělými a pozornými hostiteli, se kterými vám bude vždy dobře. Kromě toho jsou důvěryhodní a klidní.

 

Zejména je potěší noční maska plná vyživujícího složení a kolagenu, která pomůže s vyplněním jemných i hlubších vrásek, revitalizuje pokožku a navrací jí zářivý a plný vzhled.

KEEO doporučuje: Collagen Super 10 Sleeping Cream

Zdroj foto: Canva

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz