Co skutečně funguje proti tmavým kruhům?

Je ráno zrcadlo váš největší nepřítel a fungujete jen na kávový pohon? Trápí vás tmavé kruhy pod očima a otoky? Nebojte, záchranu i před těmito nedokonalostmi najdete v korejském světě krásy. V tomto článku vám představíme nejúčinnější kosmetické produkty a složky, které oživí vaší pleti a umožní vám dosáhnout odpočatého a energického vzhledu ihned po probuzení. 

Úhlavní nepřítel odpočatého vzhledu - tmavé kruhy!

Tmavé kruhy a oteklá víčka jsou velmi častým problémem a mnohdy jsou zdrojem nepříjemných komentářů na to, jak to proboha zase vypadáte. Jejich příčin je mnoho od genetických předpokladů, nedostatku (i přemíry) spánku, dehydrataci až po stárnutí pokožky. Vzhledem k různorodým příčinám může být těžké najít univerzální kosmetické řešení, které vám s tímto problémem pomůže. 

Dříve jsme se jako s nejčastějším produktem proti tmavým kruhům setkávali s očními krémy v kombinaci s rollery. Novějším a intenzivněji působícím produktem, který skýtá výhodu v hloubkovém vstřebávání účinných látek a rychleji viditelné změně, jsou hydrogelové oční náplasti - patche.

O očních náplastech se dá říct, že jsou obdobou hydrogelových a plátýnkových masek. Jejich kouzlo spočívá v uzamčení účinné esence pod náplastí, díky tomu nedochází k předčasnému vyprchávání pečujících složek, které se tak zcela vstřebají přímo do pokožky. Oční patche obsahují kombinaci ingrediencí zaměřených na nejčastější problémy očního okolí. Působí proti vzniku mimických vrásek, unavenému vzhledu, tmavým kruhům a otokům

Jejich výhodu je, že se dají uchovávat v lednici, díky čemuž můžete k jejich prospěšným účinkům přidat také chladivý efekt, který mimořádně dobře působí na zmenšování ranních otoků. Praktické je i to, že přestože patche nejlépe působí při aplikaci na cca 15 minut, tak z obličeje nesklouzávají, proto vaší běžnou ranní rutinu nijak nezpomalí.

Jaké patche si vybrat?

Pokud hlavním účinkem, který od očních patchů očekáváte, je rozjasnění tmavých kruhů, pak se ve složení dívejte po bohatém množství složek jako je vitamín C, zelený čaj a niacinamid.   

Pink Racoony Hydrogel Eye & Cheek Patch

Tyto oblíbené náplasti čerpají z energizujících účinků citrusu yuzu a zeleného čaje. Pleti dodávají hloubkovou hydrataci, která přispívá k plnějšímu a odpočatému vzhledu, zvláčňují a těší zkrášlujícím efektem.  

Unavenému očnímu okolí dodávají projasněný tón a revitalizovaný efekt, po kterém bude ranní péče o pleť jedna radost!

Collagen Eye Gel Patch

Jestliže je kromě odpočatého vzhledu vaším cílem také hloubková hydratace a omlazený vzhled bez vrásek, sáhněte po očních náplastech s kolagenem. Oční patche Collagen Eye Gel Patch zvyšují pružnost i pevnost pokožky, zesvětlují tmavé kruhy a eliminují otoky. 

I když vám vrásky ještě "vrásky nedělají", není nikdy příliš brzy na prevenci! Tyto patche vám tak poslouží i ochrannými účinky, které zabraní předčasnému vzniku známek stárnutí.

Cosrx Advanced Snail Hydrogel Eye Patch – oo35mm

Advanced Snail Hydrogel Eye Patch

Viditelná hydratace, zpevnění i projasnění očního okolí, díky hydrogelovému patchy s niacinamidem a mucinem!

Hlemýždí mucin efektivně předává pleti výživu, uspišuje regeneraci a navrací elasticitu pokožce, na které se začínají tvořit vrásky. Niacinamid se pak postará o zářivý vzhled a působí proti pigmentaci a tmavým kruhům.

 

Máte svoje osvědčené recepty, jak se zbavit kruhů pod očima? Vyzkoušeli jste už korejské oční patche a máte s nimi zkušenosti? Budeme rádit, když se o ně s námi podělíte skrze hodnocení produktů nebo na našich sociálních sítích. ;)

 

Zdroj foto: Canva

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz