Doprava a platby

Jak u nás nakoupíte?

Snadno! Vyberete tu nejlepší péči pro vaší pleť, v košíku zvolíte dopravu a způsob platby a za pár chvíli už zkoušíte novou kosmetiku doma před zrcadlem.

Jak se k vám kosmetika dostane?

Poté, co vaší kosmetiku pečlivě zabalíme do krásného a ekologického balení, tak jí hned předáme kurýrovi, který vám jí bezpečně doveze, a to obvykle hned do 2. dne.

S kým váš balíček pojede?

Osobní odběr na prodejně

Přijďte nás navštívit a vyzvedněte si svou objednávku v naší útulné ražské prodejně (Bělehradská 70, Praha 2 - Vinohrady). Váš balíček krásy pro vás připravíme do 24 hodin a moc rádi vám ho osobně předáme.

Těšíme se na vás každý pracovní den od 10:00 do 12:00 a po pauze od 12:30 do 17:00

K vyzvednutí vám postačí jen jméno a číslo objednávky, které se dozvíte v emailu.

Doručení Zásilkovnou

Nechte si pečující balíček dovézt až k vašemu prahu s rychlým rozvozem od Zásilkovny, který vám kosmetiku s radostí předá do 2 pracovních dnů.

Nemáte čas čekat na kurýra? Váš balíček vám rádi pošleme do kterékoliv pobočky Zásilkovny. Vybrat si tak můžete z 7 500 výdejních míst po celé ČR, a tak to nebudete mít ke své péči daleko. 

Cena doručení se může lišit v závislosti na hmotnosti balíčku.

Doručení DPD 

DPD vám balíček vždy doručí až domů, a to i když vás hned nezastihne, a tak máte jistotu, že nebudete muset nikam chodit. DOručení čekejte ho do 2 pracovních dnů od objednávky.

Čekání na kurýra není nic pro vás? Vyberte si jedno z 3 200 výdejních míst DPD a pohodlně si svou kosmetiku vyzvedněte kdykoliv se vám to bude hodit.

Jak u nás zaplatíte?

Bankovní převod

S QR kódem zaplatíte svou objednávku pohodlně a bez překlepů. Po jednom kliku v bankovnictví tak máte u nás zaplaceno obvykle ještě tentýž den.

Platební karta

Bezpečný a rychlý způsob placení, jako když pípne, který je praktický při platbě z domova i ze zahraničí. Kromě karty (Visa, Mastercard, Maestro) vám platební brána ComGate nabízí také možnost zaplatit online peněženkami Google Pay a Apple Pay.

Dobírka

Chcete zaplatit až budete mít balíček ve svých rukou? Žádný problém! Jen nezapomeňte zkontrolovat jaké platební metody vámi vybrané místo nebo kurýr nabízí. ;)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz