Prodejna v Praze

Prodejna Bělehradská

Milý keeomílci,

tak už je to tady! Otevřeli jsme pro vás první prodejnu KEEO v Praze! Můžete se v ní setkat s naším skvělým týmem beauty expertek a především si snadno vyzkoušet a vybrat svou korejskou kosmetiku!

Kde nás najdete?

V Praze 2 na Vinohradech v ulici Bělehradská 70, a to v každý pracovní den od 10:00 do 17:00 s polední přestávkou na oběd od 12:30 do 13:00.

Pro jednoduchou navigaci můžete využít mapu.

Jak se k nám dostanete?

Na našem novém místě je rozhodně super jeho snadná dostupnost.

Tramvají se k nám dostanete ze zastávek Bruselská a Zvonařka.

Metrem to budete mít nejblíž z I.P. Pavlova a z Náměstí Míru.

Pokud MHD moc nefandíte, tak vás potěší, že u naší prodejny snadno zaparkujete i svého čtyřkolého miláčka.

Prodejna Bělehradská
Prodejna Bělehradská

Krásné prostředí & snadný výběr

Náš  beauty butik  určitě nepřehlédnete, protože jsme si dali záležet, aby vás upoutal už svou krásnou výlohou.

Po vstupu vás přivítá celý náš sortiment korejské kosmetiky, kterou si budete moct snadno prohlédnout, "osahat" a porovnat.

 Doufáme, že vám udělá radost také nová možnost platby kartou.

Zajímá Vás korejská kosmetika a rádi nakupujete v kamenných prodejnách? Využijte možnost návštevy našeho utulné prodejny na Praze 2, kde Vám s radostí na místě poradíme. Máme zde i sklad, takže si můžete vybrat zboží z e-shopu bez předchozí objednávky a rovnou nákup odnést domu bez zbytečného čekání. Objednávku můžete na místě uhradit v hotovosti nebo kartou. Těšíme se na Vás v ulici Bělehradská 70. 

Are you interested in Korean cosmetics and like to shop in offline stores? Take the opportunity to visit our cosy store in Prague 2, where we will be happy to advise you. We also have a warehouse here, so you can choose the goods from the e-shop without prior order and take the purchase home without unnecessary waiting. You can pay for your order in cash or by card. We look forward to seeing you at Bělehradská 70, Praha 2.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz