5 tipů na dárky pro každý rozpočet

Nejlepší způsob, jak uvést své známé do světa korejské kosmetiky, je prostý – zkrátka to musí vyzkoušet na vlastní kůži, a to doslova. Pak už velmi rychle pochopí, v čem je to kouzlo. Ať už jsou to narozeniny, oslava nějakého úspěchu, nebo dárek jen tak pro radost, přichystali jsme průvodce vhodnými dárky pro každý rozpočet.

K-beauty dárky do 500 Kč

Balíček na zkoušku

Jednou z mnoha výhod k-beauty je, že spousta produktů se prodává nejen jako vzoreček, ale také jako menší cestovní verze. Vaše milá osoba tak získá plnohodnotnější zážitek a ucelenou představu o produktech. Když se kosmetika zalíbí, příště je můžete obdarovat plnou verzí. Aby však zážitků nebylo málo, doplňte dárek i klasickými vzorečky pro rozmanitost. Na KEEO najdete třeba slavný Mizon Snail Repair Cream v pěti různých velikostech, podobně je na tom i populární čistící balzám Heimish All Clean Balm. Obecně doporučujeme prozkoumat nabídku značek Mizon, Heimish a také Benton, které běžně dělají několik verzí svých populárních produktů.

Set plátýnkových masek

Plátýnkové masky a hydrogely mohou sloužit jako doplněk dárkového balíčku, ale když z nich utvoříte vlastní set, jsou skvělým dárkem i samy o sobě. Jednotlivě masky koupíte už od 45 Kč, např. masky Mizon, na KEEO však najdete různé masky také od It’s Skin nebo Benton. Nezapomeňte vyzkoušet masky MEDIHEAL, které se staly populární díky své jedinečné kvalitě a neměly by chybět v žádné k-beauty zásobě.

mizon snail line_crop

K-beauty dárky do 1000 Kč

To nejlepší z hlemýždí kosmetiky

Hlemýždí kosmetika a k-beauty od sebe nejdou oddělit. Zároveň tvoří výborný úvod do korejské kosmetiky, protože je zcela unikátní svými vlastnostmi a vyhovuje všem typům pleti. Do 1000 Kč můžete snadno vybrat nějaký hlemýždí bestseller a dopřát svým milovaným to nejlepší. Řada Snail Repair značky Mizon obsahuje vše podstatné – krémy, oční krémy, tonikum, sérum a další – stačí jen vybrat. Nebo vyzkoušejte Snail Repair miniaturní cestovní set a výběr je hotový. Značka COSRX se také pyšní proslulou hlemýždí esencí a očními patchy. iUNIK zase nabízí hlemýždí regenerační sérum a Benton má svou Snail Bee řadu s včelím jedem.

Dárkové sety

Když už byla řeč o dárkových setech, těch na KEEO máme několik. Jsou už rovnou hezky zabalené, rozmanité, a proto jsou ideálními dárky. COSRX cestovní set bestsellerů je nejen skvělý na cesty, ale i jako ochutnávka této úspěšné značky. Mizon má zase v nabídce spoustu sér, proto vytvořili set mini ampulek, kde najdete od každého něco. Pro starší pleť vyzkoušejte také set z řady Collagen Power.

darkovypoukaz

K-beauty dárky nad 1000 Kč

Dárkový poukaz

Péče o pleť je individuální záležitost a ne vždy se podaří s dárkem trefit. Při nákupu pleťové kosmetiky jsou nejflexibilnější dárkové poukazy. Využije je nováček i expert na korejskou kosmetiku, každý si vybere podle vlastních potřeb. Přece jen bude obdarovaný znát svou pleť nejlépe a vy mu nebo jí umožníte najít si to pravé. Máte tak jistotu, že s dárkem nikdy nešlápnete vedle a spokojenost bude na obou stranách. Můžete se rozšoupnout s poukazem na 1500 Kč, ale myslíme na všechny rozpočty, proto nabízíme také poukaz na 1000 Kč a na 500 Kč.

Fotky: Mizon instagram

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz