



S touto sadou 4 nejlepších produktů pro zdokonalení pleti vás nic nerozhází! Čeká vás důležitá událost a bojíte se, aby vám jí nezkomplikoval náhodný pupínek? Trápí vás pigmentace, začervenání a nerovnoměrný tón pleti? V této sadě najdete odpověď na všechny tyto problémy, které vznikají nerovnováhou v pokožce. Pro dokonalý první dojem i každodenní krásu, tato sada vám dodá hydratační a zářivou péči!
Už od prvního kroku - čištění - se tato sada zaměřuje na nastolení zdravého pH pokožky, dodání hydratace a obnovení projasněného a odpočatého vzhledu i u mdlé pleti. V konečném kroku pak celý proces krásně završíte skvělým doplňkem, který vám dodá šmrc, balzámem pro plnější a krásnější rty. V této sadě najdete zkrátka vše, co moderní žena potřebuje. ;)
(čistící gel + esence + krém + balzám na rty)
Čistící gel: Good Morning Gel Cleanser (150 ml)
Rozjasňující esenci: Power 10 Formula VC Effector (30 ml)
Vysoce hydratační krém: Good Cera Super Ceramide Cream (60 ml)
Balzám na rty: Refresh AHA/BHA Vitamin C Lip Plumper (20 g)
*V závislosti na stavu vašich rtů můžete po použití balzámu na rty cítit mravenčení, což je u produktů na zvětšení objemu rtů běžné.
Kategorie: | Sady produktů |
---|---|
BALENÍ - Good Morning Gel Cleanser: | 150 ml |
BALENÍ - Power 10 Formula VC Effector: | 30 ml |
BALENÍ - Good Cera Super Ceramide Cream: | 60 ml |
BALENÍ - Refresh AHA/BHA Vitamin C Lip Plumper: | 20 g |
SLOŽENÍ: | viz. jednotlivé produkty |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.