Proč korejská krása?

Zasvěcenci do kosmetického průmyslu, stejně jako spotřebitelé, jsou naprosto posedlí korejskou krásou. Není divu, že Marie Claire označila Koreji novou kosmetickou supervelmocí, která je více než jedno desetiletí napřed globálním inovacím v péči o pleť. Proč taková posedlost?

Stručně řečeno, Korejci jsou jedni z nejnáročnějších kosmetických spotřebitelů na světě. Jeden z předních korejských dermatologů vyprávěl příběh o klientce s bezchybnou, zářivou pletí, která si stěžovala, že i když má dokonalou pleť, chtěla by dosáhnout ještě průhlednějšího porcelánového vzhledu. Na to dermatolog mávl rukou a prohlásil: „Vzdávám se! Korejské ženy mají standardy, které není v lidských silách splnit.“ A právě tyto nebetyčné požadavky jsou tím, co pohání korejský kosmetický průmysl vpřed. Korejští spotřebitelé mají neukojitelnou touhu pečovat o svou pleť, což zároveň napomáhá financovat další rozsáhlý výzkum a vývoj. S tisíci kosmetických značek, které vzájemně soupeří o podíl na trhu, je výsledkem hyperkonkurenční, neuvěřitelně inovativní průmysl, který je v čele světové krásy.

5 Důvodů


1#1 Výjimečná inovace

BB krém, plátýnkové masky, kompaktní pudr s aplikačním polštářkem – všechny tyto dnes již nepostradatelné kosmetické pomůcky mají svůj původ v Koreji. Od převratných textur a složení až ke geniálním obalům, které nejenom báječně vypadají, ale zároveň umožňují snadnější aplikaci… Srdce inovací ze světa krásy rozhodně bije v Soulu, mece kosmetického průmyslu se 112 prodejnami hustě koncentrovanými na ulicích pouhých 8 přilehlých bloků.  


 #2 Jemné složeníproc-korejska-kosmetika-specialni-ingridience

Dědictví korejské krásy je zakořeněno v přírodních ingrediencích předávaných z generace na generaci.  Tato tradice pokračuje dodnes ve snaze vyhnout se chemikáliím a místo toho využívat přírodní bohatství naší planety.


hlemyzd#3 Unikátní složení 

Korejské kosmetické výrobky využívají nejúčinnější západní ingredience – a ještě mnohem víc. S působivě širokým repertoárem, který zahrnuje průlomové složky jako hlemýždí sekret a včelí jed, tyto neodolatelně čerstvé formule přinášejí výsledky, které nebylo možné dosáhnout nikdy předtím.


proc-korejska-kosmetika-prirodni-krasa #4 Výsledky uvnitř i navenek

Korejská holistická filozofie krásy se zaměřuje na zlepšení pleti zevnitř navenek. Staví na víře, že skutečně zářivá pleť se nerodí přes noc pouhým povrchových ošetřením. Místo toho se korejská péče o pleť zaměřuje na udržení zdravé, hluboce hydratované a vyživené pleti pro výsledky, které vydrží po celý život.


proc-korejska-kosmetika-prijemna-cena#5 Příjemná cena

Konkurence je vždy přínosná zejména pro spotřebitele – a konkurence mezi kosmetickými značkami v Koreji je víc než dravá, což pomáhá udržet ceny produktů skutečně nízko (aniž by byla ochuzena jejich kvalita).

Korejská kosmetika se v posledních letech těší stále větší oblibě, protože v sobě spojuje ceněnou letitou tradici východní medicíny a nejmodernější kosmetické inovace!


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.