5 tipů na k-beauty dárky pro každý rozpočet

Vánoční svátky již pomalu klepou na dveře, ale pořád je dost času sehnat perfektní dárek pro k-beauty nadšence. Vybírat pečující kosmetiku pro ostatní ovšem není snadné, obzvlášť když se chceme co nejlépe trefit do potřeb jejich pleti. Abychom vám usnadnili výběr, připravili jsme 5 tipů na vánoční dárky s korejskou kosmetikou, a to pro každý rozpočet!

keeo_vanocni_tipy2

K-beauty dárky do 500 Kč

Set plátýnkových masek

Balíček plátýnkových masek pod stromeček je jasná volba. Existuje jich spousta druhů, jsou vhodné pro každý typ pleti a každou věkovou kategorii. Na KEEO můžete z masek vytvořit dárek několika způsoby. Vyberte si vlastní sadu masek už od 48 Kč za jednu a my vám je pak zabalíme do krásné krabičky s asijským motivem. Nemáte čas vybírat masky sami? Nevadí, sestavili jsme za vás sety masek podle účinků (bombastická hydratace, masky proti pigmentaci a další). Také můžete zvolit sadu masek Pure Essence od Holika Holika, vše do 500 Kč.

Hlemýždi na zkoušku

Chcete někoho z blízkých uvést do světa senzační hlemýždí kosmetiky? Pak jistě oceníte, že značka Mizon nabízí své nejslavnější hlemýždí produkty v menších, levnějších baleních. Takto si můžete bezstarostně vyzkoušet účinky hlemýždího slizu a později se vrhnout do velkého balení. Populární All in One Snail Repair krém je k dostání ve třech velikostech, dvě z nich pod 350 Kč. Obsahuje 92% slizu a bude ideálním úvodem do světa k-beauty. Pro sušší pleť zvolte Black Snail All in One krém nebo také Snail Repair oční krém v tubě. Mastnější pleti se zase zavděčíte Snail Recovery gelem.

keeo_vanocni_tipy3

K-beauty dárky do 1000 Kč

Hydrogelové náplasti pod oči

Podobně jako plátýnkové masky, hydrogelové náplasti se také hodí pro všechny typy pleti. Jsou jako gelové masky, které intenzivně hydratují oční okolí. Ráno pomůžou na otok nebo zlepší vzhled makeupu, večer přispějí k relaxaci namáhaných očí. Na výběr máte z roztomilých Racoony náplastí s mývalem, ale také z náplastí plných kolagenu, kyseliny hyaluronové nebo hlemýždího slizu.

Dárkové mini sady

Do 1000 Kč sice seženete téměř jakýkoliv k-beauty bestseller, ale když si nevíte rady, zkuste dárkové sady s mini verzemi produktů jedné řady. Celou hlemýždí rutinu můžete darovat v sadě Mizon Snail Miniature Set s čistící pěnou, tonikem, esencí a krémem. Pro náročné máme i luxusní sadu Prime Youth Black Snail Kit se sekretem černého hlemýždě proti stárnutí pleti. Příznivci aloe mají na výběr dva sety: Aloe Skin Care Special Kit s tonikem, krémem a emulzí, nebo Aloe Face and Body Care Set zaměřený na péči o tělo.

keeo_vanocni_tipy4

K-beauty dárky nad 1000 Kč

KEEO beauty box

Letos jsme přichystali několik nových beauty boxů, se kterými zabodujete u nováčků i kosmetických nadšenců. Do 1000 Kč jsme pečlivě sestavili box s výběrem bestseller masek a čelenkou, plus máme i vánoční box tělových masek a box pro pány. Milovníci k-beauty si ovšem rozhodně přijdou na své, když je obdarujete celou hromadou nové kosmetiky. Pro ně nabízíme luxusní anti-aging box nebo top bestsellers box, oba plné našich nejoblíbenějších produktů - stačí jen zabalit, šoupnout pod stromeček a sledovat tu radost!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz